LAST DINNER
on the TITANIC
111 gadus pēc “Titānika“ nogrimšanas, tā vēsture joprojām piesaista cilvēku uzmanību. Tā laika lielākais kuģis pasaulē, tika uzskatīts par nenogremdējamu, tas ietriecās aisbergā jau savā pirmajā braucienā uz Jauno Pasauli. Interese par “Titāniku” saistīta ne tikai ar dramatiskajiem notikumiem, bet arī ar pašu kuģi, kas bija Edvarda II laika izsmalcinātības piemērs, ar tā laika stingrajām sociālo šķiru atšķirībām, apsēstība ar etiķeti, modi un mīlestību pret izsmalcinātu ēdienu.
Villa Joma Viesnīca & Restorāns
14.04.2023
19:00
“Titānika“ restorāni bija vienas no kuģa greznākajām telpām. Lai arī kuģis nogrima 1912. gadā, tomēr, pateicoties izdzīvojušajiem pasažieriem, daži priekšmeti no tā ir saglabājušies. Cita starpā ir pirmās klases restorāna ēdienkarte – tā sastāvēja no 10 ēdieniem, kas tika pasniegti vakariņās pēdējā vakarā uz “Titānika“ klāja.
Šajā vakarā aicinām jūs sajust greznības un izsmalcinātības atmosfēru, ko ‘’Titāniks’’ piedāvāja saviem pirmās klases pasažieriem. Mēs centāmies atjaunot šo ēdienkarti, izmantojot tikai labākās sastāvdaļas un cenšoties atkārtot katra ēdiena autentisko garšu un aromātu.
‘’Titānika“ pēdējā vakarā svarīga izklaides sastāvdaļa bija mūzika. Kuģa orķestra sastāvā bija astoņi mūziķi un tas spēlēja dažādās kuģa vietās, tostarp restorānā, salonos un klājos. Mūsu viesus gaida aizraujošs vakars, kas piepildīts ar dzīvo mūziku. Varēsiet izbaudīt ne tikai ēdienu garšu, bet arī tā laika atmosfēru.
Pēc vakariņām viesiem tiks piedāvāts noskatīties Džeimsa Kamerona grāvēju ar tādu pašu nosaukumu. Filma, kas aizkustināja miljonu sirdis.
Mēs ceram pavadīt šo unikālo vakaru kopā ar jums. Nāciet kopā ar saviem mīļajiem un uzaiciniet draugus, lai tie uzturētu jums kompāniju. Atcerēsimies kopā un mēģināsim daļēji atveidot notikumus pirms 111 gadiem.
Vakara programma
19:00
Viesu sagaidīšana un sagaidīšanas dzēriens
21:30
Vakariņas ar dzīvo mūziku
19:30
"Kafijas un cigāru" pauze*
22:00
Džeimsa Kamerona filmas "Titāniks" skatīšanās
Kā jauku bonusu tiem, kas vēlas dalīties šajā vakarā ar mums
Piedāvājam 20% atlaidi izmitināšanai viesnīcā Villa Joma, kuras numuri ir iekārtoti tikpat elegantā stilā, kā uz “Titānika” klāja.
Vai esat gatavs pievienoties mums šajā ceļojumā?
Tad mums ir lieliskas ziņas!
Pirmajiem 10 viesiem ir īpašs piedāvājums! Vietu skaits uz mūsu kuģa ir ierobežots - pasteidzieties iegādāties biļeti!
4/10
10/10
70€
80€
Atlikušas biļetes
Cena/ pers.
Vai jums ir kādi jautājumi?
Ar prieku jums atbildēsim!
* Tā uz “Titānika” sauca viesu brīvo laiku pēc vakariņām
Atlikušas biļetes
Cena/ pers.
Noklikšķiniet uz zemāk esošās pogas, lai skatītu ēdienkarti, kas sagatavojuši mūsu šefpavāri pēc pirmās klases restorāna ēdienkartes receptēm.